Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
 İran'ın Yenilenebilir Enerji Üretimi 850MW'a UlaşacakMehr haber ajansının bildirdiğine göre resmi rüzgar ve güneş çiftlikleri söz kon..
ABD'de Elektrik Hatlarının Değişim Maliyeti 5 Trilyon Dolara Kadar ÇıkıyorABD elektrik şebekesinin değiştirme değerinin 4,8 trilyon doları olduğunu hesapl..
Dünyada güneş enerji kullanımı %50 arttıGüneş enerjisi için 2016 senesi, tarihinin en önemli yılı oldu. Brüksel’de düzen..
 Suudi Arabistan Artan Üretimle OPEC Anlaşmasını ReddediyorSon günlerde keskin kayıplar yaşayan petrol piyasasında, OPEC indirim çalışması ..
Hidrokarbon yatakları Kıbrıs sorunun çözümü büyük önem taşıyor.Kıbrıs açıklarındaki hidrokarbon yataklarının ticari olarak değerlendirilmesinde..
 Ortadoğu'da Sürdürülebilir Enerjide Büyüme2016 sonunda uluslararası topluluk, Paris Sözleşmesinin hızla onaylanması ve yür..
Avustralya, Dağınık Enerji Değişimini KuruyorAvustralya, hareketi yeni bir endüstri olan güneş enerjisine öncülük eden son on..
 ExxonMobil, ABD'de 11 enerji pojesine yatırım yapılacağını açıkladıEnerji devi ExxonMobil, ABD'de 11 enerji projesinin kapsayacak 20 milyar dolarlı..
Almanya'da Elektrik Araç Üretiminde Emisyon SorunuUluslararası olarak, ülkeler, petrol ve doğalgaz bağımlılığını hafifletmeye odak..
Danimarka, Kuzey Denizinde Yapay Bir Rüzgar Çiftliği Yapmak İstiyorDanimarka, ulusal enerji tedarikçisinin Kuzey Denizi'nde bir rüzgar çiftliği ada..
Haralambos Ellinas:''Kıbrıs'taki doğal gazın AB'ye taşınması imkansız'' Uluslararası hidrokarbon uzmanı Haralambos Ellinas, Güney Kıbrıs’ın Münhasır Eko..
Dağıtılmış Enerji Kaynakları ToplanıyorKamu hizmetleri, dağıtılmış enerji kaynaklarını (DER'ler) birleştirmek için önem..
Ex-Tesla Yöneticileri Avrupa'da Lityum-iyon Pil Fabrikası Kurmayı PlanlıyorElektrikli taşıt ve enerji depolama sektörlerinin potansiyelini ele geçirmek içi..
 Avustralya'nın Yüzde Yüz Yenilenebilir Enerji IzgarasıAvustralya, %100 yenilenebilir enerjiyle, hem ekonomik hem de güvenli bir elektr..
Canadian Solar, Brezilya'da Projeler için 20 Milyon Dolar Yatırım YapıyorCanadian Solar Inc. Minas Gerais eyaletindeki 191-MW Pirapora I projeside dahil ..
Afrika'da Temiz Enerji GelişimiBu hafta Dünya Enerji Konseyi, bu sorunun bir çözümünü bulmak için 9. Yıllık Afr..
İndiana Hükümeti, Güneş Enerjisine Teşvik VeriyorIndiana, güneş enerjisinde lider değil, ancak devlet son yıllarda enerji bağımsı..
2020'den Sonra Global Petrol Arzı ve ProjelerUluslararası Enerji Ajansı tarafından hazırlanan son beş yıllık petrol pazarı ve..
Kırım doğal kaynaklar Ukrayna'ya devredildi iddia edildiKaradeniz’deki petrol ve doğalgaz yataklarından bazılarının Ukraynalı işadamı Se..
Google verilerine göre ABD'deki evler güneş panellerine uygun2015 yılında başlattığı Project Sunroof ile hangi evlerin güneş paneli taktırmay..
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
  SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
 • İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
  İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
 • İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
   İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
 • Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
  Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
 • İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
  İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 • Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
  Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
 1. SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
 2. İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
 3. İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
 4. Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
 5. İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 6. Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
VİDEO GALERİ

DÜNYA HABERLERİ

YUKARI