Bugun...

FİRMA HAKKINDA


Onur Enerji, Türkiye’de Enerji Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji ile ilgili yasal mevzuatların oluşturulması ve enerji verimliliği bilincinin gelişmesi ile birlikte, enerji politikalarında revizyona gitmek isteyen müşterilerimize, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile uluslararası standartlarda enerji çözümleri hizmetleri sunmaktadır.

Amaç

Müşterilerimizin enerji ihtiyaçlarını belirleyerek, enerji maliyetlerini optimize edip uluslararası standartlarda enerji çözümleri sunmaktır.

Vizyon

Enerji sektöründe, yurtiçi ve yurtdışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, LİDER şirket olmaktır.

Onur Enerji

Tüm sanayi kollarında ve binalarda; enerji verimliliği, enerji üretim ve dağıtımı, proses verimliliği, enerji tasarrufu ve geri kazanımı ile ilgili hizmetler vermektedir. Konusunda yetkin kişilerden oluşan dinamik kadrosu ile ihtiyacınıza uygun çözümlerin tasarımı, projelendirilmesi, uygulanması ve kazançların raporlanmasını, binaların Enerji Kimlik Belgesinin (EKB) hazırlanmasını gerçekleştirir.
Bu Firma 703 defa incelenmiştir.

YUKARI gebze evden eve nakliyat bodrumdialysis.com gebze evden eve nakliyat film izle