Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
Bereket Enerji'ye iki önemli ödül! Bereket Enerji Grubu, Ekonomist Dergisi’nin ‘’Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi’’..
AKSA ELEKTRİK VE TÜRK TELEKOM GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİTürkiye'nin lider enerji şirketi Aksa Elektrik, Türk Telekom ile iş birliği anla..
İtalyan Firmaları Türkiye'ye Altyapı Yatırımları Yapmaya HazırlanıyorAniello Musella, İtalyan firmalarının son 10 yılda Türkiye'ye büyük ilgi gösterd..
Aydem ve Gediz Elektrik, Sözleşme Hesap Numarası Dönemini BaşlattıAydem ve Gediz, müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek adına kur..
Enerji Araştırması açıklandıKadir Has Üniversitesi Enerji ve Sürdürülebilir Kalkınma Uygulama ve Araştırma M..
ESİSPOWER, WIN 2018 Fuarı’nda yerini aldı..ESİSPOWER 599.cu Ar-Ge merkezi olmanı gururu ile WIN 2018 Fuarı'nda yerini aldı..
Kaçakçılık Soruşturmasıyla Kapanan İstasyonlara Af Yok!EPGİS'İN TALEBİ KABUL GÖRDÜ: Kaçakçılık soruşturmasıyla kapanan istasyonlara af ..
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü GESTENERGY’deBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü ve beraberinde Sanayi Bölgeleri..
Enerji Şirketleri Tahsilatlarını Veri Analizi ile Arttırıyor!Mevcut ekonomik koşullar, piyasada likiditenin azalması, müşteriyi korumaya yöne..
GÜCE İLÇESİNE İKİNCİ ENERJİ KAYNAĞI TESİS EDİLDİ!Çoruh Elektrik, Giresun'un Güce ilçesine ikinci enerji kaynağını tesis etti. ..
​Karpowership, Afrika Ülkeleri ile Yeni Anlaşmalara İmza Attı Türkiye'nin gücü ve teknolojisi, Afrika'da Karpowership ile genişliyor
GE ve Fina Enerji'den yenilenebilir enerjinin gelişimi için güçbirliğiGE Yenilenebilir Enerji ve Fina Enerji 410 MW enerji sağlayacak potansiyel sekiz..
Aydem ve Gediz Elektrik, SAP'ye geçiyor!Türkiye enerji sektörünün önde gelen oyuncularından Aydem ve Gediz, müşterilerin..
Philsa’dan 4,5 milyon dolarlık enerji yatırımı!Philip Morris/Sabancı, İzmir Torbalı’daki fabrikası Philsa’da, trijenerasyon doğ..
TEMİZ KÖMÜR TEKNOLOJİSİ YATIRIMLARI HIZ KAZANDIEnerji üretiminde yüzde 33,6 pay sahibi olan kömürün yüzde 17,6'sı ithalatla kar..
İhracattaki artış Teksan'a yüzde 25 büyüme getirdi!Günümüzün en hızlı büyüyen sektörlerinden enerjide firmaların kıyasıya rekabeti ..
SHELL VE İŞKUR İŞ BİRLİĞİ 5 BİN KADINA İSTİHDAM SAĞLAYACAKÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nın..
RKT Enerji EUROGIA2020 Programı Yönetim Kuruluna KatıldıRüzgar ve güneş enerjisi alanında faaliyet gösteren proje geliştirme yönetimi şi..
AYEDAŞ, Şubat ayında bakım, onarım ve yatırım çalışmalarını sürdürdüAYEDAŞ, İstanbul Anadolu Yakası'nda kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmet..
ÇEVKO Vakfı, Sürdürülebilir Sanayiyi Ödüllendiriyor!ÇEVKO tarafından sürdürülebilir hayata katkılarıyla öne çıkan ve Türkiye'de Yeşi..
TRAFOLARDA 'KADINLAR GÜNÜNE' DİKKAT ÇEKİLDİUEDAŞ, Yalova'da trafoya "Kadına Şiddete Dur De" mesajını grafiti olarak yazdırd..
Shell'den Kadın Emeğine DestekShell Türkiye, kadın müşterilerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü, Anadolu kadın..
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
  SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
 • İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
  İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
 • İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
   İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
 • Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
  Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
 • İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
  İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 • Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
  Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
 1. SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
 2. İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
 3. İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
 4. Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
 5. İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 6. Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
VİDEO GALERİ

GÜNDEM HABERLERİ

YUKARI kusadasi escort