Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
Petrol Ofisi'nden Maats İnşaat Makinalarına özel madeni yağ serisi!Türkiye akaryakıt dağıtım ve madeni yağ sektörünün lideri Petrol Ofisi, iş makin..
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN ÇİNLİ GİRİŞİMCİLERE DAVETÇin Halk Cumhuriyeti’nde en üst düzeydeki kadın siyasetçi olan Başbakan Yardımcı..
Akıllı Şehirler Kongresi’nde Enerjisa’ya ödül5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı’nda sektör..
Siemens, Akıllı Şebekelerdeki Deneyimini PaylaştıSiemens, yeni yaklaşım ve teknolojilerle geliştirdiği akıllı şebeke sistemlerine..
ExxonMobil Türkiye, Mobil Endüstriyel Yağlarıyla ICCI 2017’de Yer AlacakŞirket, 3-5 Mayıs tarihleri arasında Yeşilköy’deki İstanbul Fuar Merkezi’nde ger..
Schneider Electric uzmanları, Teknik Paylaşım Günü'nde TOKİ ile buluştu!Schneider Electric, enerji yönetimi ve bina otomasyon sistemleri alanındaki uzma..
BEDAŞ ve ASELSAN, elektrik kesintilerine karşı DEPAR'a kalktı!BEDAŞ ve ASELSAN mühendisleri tarafından geliştirilen, trafoların alçak gerilim ..
Enerjisa 23 Nisan’da miniklerin şiirlerini Türkiye ile paylaştıEnerjisa 23 Nisan coşkusunu bugünün ve geleceğin enerjisi olan çocuklarla birlik..
OSRAM, Yazılım Şirketi Tvilight’ın Hisselerini Satın AldıAkıllı dış aydınlatma sistemlerindeki uzmanlığını geliştirmeyi hedefleyen OSRAM,..
Schneider Electric, PowerTag'i sektöre tanıttı!Schneider Electric, gelişmiş inovasyon ve teknoloji deneyimiyle dünyanın en küçü..
AYGAZ’A ALTIN MİXX ÖDÜLÜAygaz, “Türkiye Yola Aygaz’la Çıkıyor” temalı reklam kampanyası çerçevesinde ger..
SHELL’DEN BÜYÜK SATIŞEnerji devi Shell, Canadian Oil Sands şirketini 7.25 milyar dolara satmayı kabul..
Schneider Electric, İsdemir’de Seminer DüzenlediSchneider Electric, Türkiye’nin en büyük demir-çelik üreticilerinden İsdemir’de ..
AKSA Jeneratör Afrika’da Gücünü ArtıyorDünyanın ilk 5 jeneratör üreticisinden biri olan ve 3 kıtada gerçekleştirdiği ür..
Turizm Acentelerine Uçak Başına 6000 $ 'lık Yakıt DesteğiA sınıfı turizm acentelerine verilen uçak başına 6000 $ 'lık yakıt desteği, İsta..
Fina Enerji - KYS Enerji İşbirliğiFina Enerji Denizli Honaz İlçesi 5mW santral yatırımı için KYS Enerji ile anlaşt..
CK Enerji sektörde bir ilke imza attı, ‘rekabeti’ içeriye taşıdıBoğaziçi, Akdeniz ve Çamlıbel bölgeleri ile 7 büyük ilde 7,4 milyon aboneye elek..
Türkiye - Singapur Ortak Girişimi : Petrokimya Sanayi ParkıTürkiye yüksek katma değerli ürünlerin ekonomideki payını artırmayı ve önde gele..
Dr. Fatih Birol: ''Türkiye, Irak ve Akdeniz Gazında Rol Oynamalı''Enerji, yatırımlar ve son zamanlarda hızlanan petrol ve gaz arama çalışmaları il..
AMERİKA’DAN TÜRKİYE’YE BÜYÜK YATIRIMDünya çapında faaliyet gösteren medya, konferans ve fuar şirketi PennWell Intern..
Enerji Sektöründe Serbest Tüketici Uygulaması Başladı!Enerji sektöründe serbest tüketici kavramının hayata geçirilmesi, şirketler ve m..
'Tasarruf Modu' Enerjisa'ya ödül getirdi!Banner reklam yayınlarının gerçekleştiği tüm cihazlarda enerji tasarrufu sağlaya..
Uluslararası akıllı şehirler ve şebekeler kongresi 5. kez düzenleniyor!Dünya Enerji Birliği tarafından en önemli etkinlikler arasında gösterilen 5. Ulu..
Netaş, Akıllı Enerji Çözümlerini TanıtacakNetaş, tüm dünyadan yaklaşık 300 firma ve 5 bini aşkın kişinin katılımıyla 19-21..
Çanakkale, İstanbul'a Daha Fazla Enerji Aktaracakİstanbul'a elektrik aktaran Çanakkale Boğazı Denizaltı Kablosu Projesinin ikinci..
Teksan, Güney Afrika’da süper sessiz kabin teknolojisini tanıttıBölgeyi mercek altına alan enerji sektörünün öne çıkan firmaları Güney Afrika’da..
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
  SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
 • İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
  İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
 • İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
   İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
 • Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
  Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
 • İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
  İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 • Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
  Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
 1. SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
 2. İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
 3. İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
 4. Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
 5. İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 6. Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
VİDEO GALERİ

GÜNDEM HABERLERİ

YUKARI