Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
GE ve Fina Enerji'den yenilenebilir enerjinin gelişimi için güçbirliğiGE Yenilenebilir Enerji ve Fina Enerji 410 MW enerji sağlayacak potansiyel sekiz..
RKT Enerji EUROGIA2020 Programı Yönetim Kuruluna KatıldıRüzgar ve güneş enerjisi alanında faaliyet gösteren proje geliştirme yönetimi şi..
Aydem ve Gediz Elektrik, SAP'ye geçiyor!Türkiye enerji sektörünün önde gelen oyuncularından Aydem ve Gediz, müşterilerin..
GÜCE İLÇESİNE İKİNCİ ENERJİ KAYNAĞI TESİS EDİLDİ!Çoruh Elektrik, Giresun'un Güce ilçesine ikinci enerji kaynağını tesis etti. ..
ÇEVKO Vakfı, Sürdürülebilir Sanayiyi Ödüllendiriyor!ÇEVKO tarafından sürdürülebilir hayata katkılarıyla öne çıkan ve Türkiye'de Yeşi..
Enerji Şirketleri Tahsilatlarını Veri Analizi ile Arttırıyor!Mevcut ekonomik koşullar, piyasada likiditenin azalması, müşteriyi korumaya yöne..
​Karpowership, Afrika Ülkeleri ile Yeni Anlaşmalara İmza Attı Türkiye'nin gücü ve teknolojisi, Afrika'da Karpowership ile genişliyor
İhracattaki artış Teksan'a yüzde 25 büyüme getirdi!Günümüzün en hızlı büyüyen sektörlerinden enerjide firmaların kıyasıya rekabeti ..
AYEDAŞ, Şubat ayında bakım, onarım ve yatırım çalışmalarını sürdürdüAYEDAŞ, İstanbul Anadolu Yakası'nda kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmet..
Philsa’dan 4,5 milyon dolarlık enerji yatırımı!Philip Morris/Sabancı, İzmir Torbalı’daki fabrikası Philsa’da, trijenerasyon doğ..
TEMİZ KÖMÜR TEKNOLOJİSİ YATIRIMLARI HIZ KAZANDIEnerji üretiminde yüzde 33,6 pay sahibi olan kömürün yüzde 17,6'sı ithalatla kar..
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü GESTENERGY’deBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü ve beraberinde Sanayi Bölgeleri..
SHELL VE İŞKUR İŞ BİRLİĞİ 5 BİN KADINA İSTİHDAM SAĞLAYACAKÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nın..
TRAFOLARDA 'KADINLAR GÜNÜNE' DİKKAT ÇEKİLDİUEDAŞ, Yalova'da trafoya "Kadına Şiddete Dur De" mesajını grafiti olarak yazdırd..
Enerji sektöründe siber güvenlik sistemleri ihtiyacı karşılamıyor!EY'nin Küresel Bilgi Güvenliği 2017-18 Araştırması sonuçlarına göre; enerji dağı..
Shell'den Kadın Emeğine DestekShell Türkiye, kadın müşterilerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü, Anadolu kadın..
Enerjisa Enerji’nin baz alınan net karı yüzde 30’dan fazla arttıElektrik dağıtım ve perakende satışında Türkiye'nin lider şirketi Enerjisa Enerj..
Demirören Holding Enerji Grubu'na Üst Düzey Atama!Demirören Holding Enerji Grubu (Total, Milangaz, Moil, Türkpetrol) Kurumsal İlet..
Bereket Enerji'den Tataristan'a çıkarma!Tataristan Cumhurbaşkanı Miinihanov’un Türkiye ziyareti sonrası Bereket Enerji G..
EPGİS: Akaryakıt Kaçakçılarının Affına Karşıyız!Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) Başkanı Fesih Akt..
AKSA Jeneratör, Middle East Electricity Fuarı'nda!Dünyanın en büyük 5 jeneratör üreticisinden biri olan Aksa, Orta Doğu Bölgesi'ni..
 İklim Değişikliği Gıda Güvenliğini Tehdit Ediyor...İklim değişikliği sadece tarımsal üretimi tehdit etmekle kalmıyor, gıda güvenliğ..
Türkiye İle Cezayir Arasında Enerji Ortaklığı Kuruluyor1 milyar dolarlık petrokimya yatırım projesinin Türkiye ve Cezayir firmaları tar..
GO Kalitesi, 3 Farklı 'Stevie Ödülü' İle TaçlandıTürkiye'nin yenilikçi yakıt markası GO, en prestijli küresel iş ödüllerinden "St..
GE ve Fina Enerji'den yenilenebilir enerjinin gelişimi için güçbirliğiGE Yenilenebilir Enerji ve Fina Enerji 410 MW enerji sağlayacak potansiyel sekiz..
RKT Enerji EUROGIA2020 Programı Yönetim Kuruluna KatıldıRüzgar ve güneş enerjisi alanında faaliyet gösteren proje geliştirme yönetimi şi..
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
  SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
 • İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
  İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
 • İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
   İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
 • Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
  Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
 • İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
  İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 • Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
  Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
 1. SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
 2. İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
 3. İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
 4. Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
 5. İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 6. Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
VİDEO GALERİ

GÜNDEM HABERLERİ

YUKARI kusadasi escort