Bugun...

SEPAŞ Enerji ve üniversite işbirliği

Sepaş Enerji heyeti, Sakarya Üniversitesi ile bölgede yapılacak projeler için ön görüşme yaptı.
facebook-paylas
 Tarih: 08-02-2020 17:31:50

SEPAŞ Enerji ve üniversite işbirliği

Sepaş Enerji ve Sakarya Üniversitesi yetkilileri ortak geliştirilebilecek projeleri değerlendirmek ve yeni proje fikirlerini paylaşmak üzere bir araya geldi. 


Sepaş Enerji Kurumsal Gelişim ve Satın Alma Grup Müdürü Ebru Ceylan Şahan ve İş Mükemmelliği Ekibi, Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Şuayyip Çalış ve Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Sevgi Dönmez Maç'ı ziyaret etti. 


Ziyaret kapsamında insan kaynakları uygulamalarında yapılabilecek ortak projeler ve bölgeye katkı sağlayacak konular üzerinde fikir alışverişi yapıldı.


Sepaş Enerji ekibi, "Uygulamalı Mühendislik Deneyimi (UMDE) Programı" hakkında bahar döneminde ele alınacak konular ve iş birlikleri ile ilgili bir dizi görüşme gerçekleştirdi. 


Ziyaretle ilgili konuşan Ebru Ceylan Şahan, Sakarya Üniversitesi ile geliştirecekleri ortak projelerin, başta bölge olmak üzere her iki tarafa da büyük katkı sağlayacağına inandığını belirterek, "2020 yılında bölgemizdeki üniversitelerle daha fazla dirsek teması halinde olmayı hedefliyoruz. Üniversite öğrencisi gençlerimizin, kurumumuzda çalışma arkadaşımız olduğunu görmekten büyük mutluluk duyarız" dedi.

  Bu haber 955 defa okunmuştur.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER ELEKTRİK Haberleri
YUKARI YUKARI