Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Bir devlet kurumu da özelleştirildi!Türkiye Petrolleri'nin 490 milyon TL karşılığında Zülfikarlar Holding AŞ’ye satı..
Sudan: ABD'nin kararı ham petrol üretimini olumlu etkileyecekSudan Petrol ve Gaz Bakanı Muhammed Zayid Ivad, ABD'nin Sudan üzerindeki ticari ..
Petrol 54 doların üzerinde işlem görüyorBrent petrolün varil fiyatı 54 doların üzerinde yatay seyrediyor.
Petrol sert düşüş sonrası hafif yükselişteDün yüzde 2'yi aşan bir değer kaybı yaşayan Brent petrolün varil fiyatı bu sabah..
”BÜTÜNLEŞİK PAZARLAMA ÖDÜLLERİ” SAHİPLERİNİ BULDU OPET, akaryakıt dağıtım sektöründe yılın en başarılı markası Pazarlama ve paz..
Petrol üç yılın ilk yılık kazancına ilerliyor!Petrol, arz kısıntısına ilişkin anlaşmanın uygulanmaya başlanmasından önce son ü..
İran, uluslararası 12 petrol şirketi ile memorandum imzaladı!İran Pars Petrol ve Doğal Gaz Şirketinin Genel Müdür Yardımcısı Gulamrıza Menuçe..
ABD'de petrol sondaj kulesi sayısında artış!ABD'de faaliyetlerini sürdüren sondaj kuleleri, petrol fiyatlarının yükselmesine..
Petrol üretiminde 6 aylık kısıtlama başladı!1 Ocak 2017 itibariyle OPEC ve OPEC dışı petrol üreticilerinin üretimlerini 6 ay..
Petrol, stok verisi öncesi değer kazandı!Petrol, OPEC'in üretim kısıntısına başlaması ile birlikte, ABD'de düşüş gösterme..
Petrol, kazançlarını artırdı!Petrol, ABD'de stokların azaldığını gösteren verinin ardından kazançlarını geniş..
Petrol, stok verisi sonrası 53 dolar civarında!Petrol, ABD'de petrol stoklarındaki beklenmedik artışın ardından 53 dolar civarı..
Irak, petrol üretimini kısıyor!Irak, OPEC anlaşması uyarınca petrol üretiminde kısıntı uygulamaya başladı...
Petrolün yükselişi 54 dolar civarında durdu!Petrol, ABD'de artan aktif petrol kuyusu sayısının OPEC'in üretim indirimini den..
OPEC petrol kazançlarını arttırdı! OPEC ve diğer üreticilerin piyasaya istikrar getirmek için üretimi kısmaya başl..
Körfez ülkelerinde petrol baharı!KPMG'nin her ay düzenli olarak hazırladığı petrol ve gaz piyasaları analizinde b..
Rusya'nın petrol üretimi azalacak!Rusya Enerji Bakan Yardımcısı Kirill Molodtsov, petrol üretimlerinin 2017'de yüz..
Türkiye, Venezuela petrokokunu satacak!Türkiye, Venezuela'daki rafineriden sağlanacak petrokoku rekabetçi bir fiyatla p..
Lübnan, Akdeniz'de yeniden petrol arayacak!Lübnan, Akdeniz'de doğal gaz ve petrol arama ihalesini yeniden devreye sokuyor. ..
SON YORUMLANANLAR

PETROL HABERLERİ

YUKARI