Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
İstanbul'da elektrik kesintisi hangi ilçelerde uygulanacak? İstanbul'da elektrik kesintisi bugün de yaşanacak. Çoğunlukla elektrik dağıtım ş..
Ankara'da elektrik kesintisi! Hangi ilçe ve mahallelerde varAnkara'da bazı bölgelerde elektrik kesintisi yaşanıyor. Başkent EDAŞ'ın açıklama..
Dikimevi esnafı, bir haftadır elektriksiz! Ankara Dikimevi’ndeki elektrik kesintisi esnafı isyan ettirdi. Yaklaşık bir haft..
İstanbul'da elektrik kesintileri devam ediyor! İstanbul’dan elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. Özellikle Kapalı..
Elektrikli cihazını seç, tüketimini hesaplaCLK Boğaziçi Elektrik'ten 'enerji tasarruf bilinci' yaratacak özel uygulama Elek..
Bir kaç tıkla tedarikçinizi değiştirin!Encazip’te kolaylıkla elektrik tedarikçisi değiştirebilen tüketiciler, tasarruf ..
Schneider Electric, 8. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı'nda!Schneider Electric, 8. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı'nda enerji yönetimi çö..
AKEDAŞ, ARIZALARI HIZLA GİDERMEK İÇİN ARALIKSIZ ÇALIŞIYORKaliteli, verimli ve sürekli elektrik sağlamak için kapsamlı çalışma ve yatırıml..
Türkiye'nin dev yatırımları jeneratör sektörüne ivme katacak!Türkiye'de inşaat alanında planlanan yatırımlar, jeneratör sektörünü de umutland..
82 lira üzeri elektrik faturası ödeyenler dikkat!EPDK elektrikte serbest tüketici limitini 2017 yılı için 3 bin 600 kWh'tan 2 bin..
ARAS EDAŞ GENEL MÜDÜRÜ FİKRET AKBAŞ YILIN CEO'SU SEÇİLDİAras Elektrik Genel Müdürü Fikret Akbaş, Erzincan Muhtarlar Derneği tarafından y..
EPDK'den 15 Temuz şehit ve gazi ailelerine müjde!Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, 15 Temmuz’da şehit olanların aileleri ile gazi..
CHP’li Akın: “Elektrik kesintilerinin nedeni, üretimde plansızlık!” CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın, son günlerde..
Elektrik kesintilerinde fiyat manipülasyonu tartışılıyor!Uzmanlar, bütün Türkiye'de kesinti hâlinde saatte 18 milyon TL, günde 432 milyon..
Enerji Bakanlığından elektrik kesintisi açıklaması!Marmara Bölgesinde devam eden elektrik kesintileri hakkında Enerji ve Tabii Kayn..
Schneider Electric, bir kez daha liderler arasında!Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, ..
EPDK elektrikte tavan fiyatı düşürdü!EPDK'nin elektrik fiyatlarına ilişkin Usul ve Esaslar Yönetmeliği'ne göre piyasa..
Elektrik tedarikçisi değiştirilebilir mi?EPDK, serbest tüketici limitini 2017 itibariyle 2 bin 400 kilovatsaate düşürdü. ..
Elektrik kesintilerinde bilanço ağırlaşıyor!Elektrik kesintilerinin reel sektöre yansıması üzerine tahminler karamsar bir ta..
Elektrikten en az yararlanan serbest tüketici Tunceli'de!Elektrikte İstanbul 665 bin 121 serbest tüketici ile ilk, İzmir 283 bin 217 ile ..
Elektrik kesintilerinde hat yetersizliği iddiası!Doğudaki HES'lerden batı bölgelerine elektrik iletimindeki sıkıntılarda mevsim ş..
Elektrik açığı nereden karşılanmaya çalışılıyor?Uzmanlara göre elektrik kesintilerinin nedeni plansızlık. İhtiyaç ise doğudan ka..
İzmir'de elektrik kesintileri!İzmir'de bazı bölgelerde elektrik kesintisi yaşanıyor. GDZ Elektrik'in açıklamas..
Elektriğe dağıtım zammı!Türkiye, bazı kentlerde hayatı durduran elektrik kesintilerini tartışırken dağıt..
Kesintisiz enerji için acil müdahale timleri kuruluyor!Hükümet, vatandaşlara kesintisiz ve kaliteli elektrik enerjisi verilmesi için ac..
Elektrik üretimi azaldı, faturalar yükseldi!Kışın etkisini artırmasıyla elektrik tüketimi artarken üretimde gazın ağırlığını..
SON YORUMLANANLAR

ELEKTRİK HABERLERİ

YUKARI