Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ İLE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜBalıkesir Üniversitesi Rektörlüğü ile Elektrik Mühendisleri Odası arasında “Tekn..
GE, Mobil Enerji Santrali ile Yemen’in elektrik ihtiyacını sağlayacakYapılan anlaşma kapsamında Çalık Enerji’ye, 60 megawatt'a (MW) kadar hızlı enerj..
CLK Uludağ Elektrik, Çanakkale Kepez YİM’i hizmete açtıCLK Uludağ Elektrik, Yetkili İşlem Merkezi’ni (YİM) Çanakkale Kepez’de Nihat Özd..
ÇEDAŞ, 2023 yılına kadar Tokat'a 350 milyon liralık yatırım yapacak Türkiye genelinde hizmet veren 21 elektrik dağıtım şirketi arasında en az kesint..
EPDK, elektrik tedarik şirketlerini uyardı. Elektrik dağıtım şirketlerine serbest tüketici uyarısı
Ankara'da 16-17 şubatta bazı bölgelere elektrik verilmeyecekAnkara'da, 16-17 Şubat 2017 günü bazı bölgelere, belirli saatlerde elektrik veri..
İstanbul’da Elektrik Tüketimi 26 Ocak Günü Rekor KırdıBEDAŞ’ın verilerine göre 2016 yılında İstanbul Avrupa Yakası’nda elektrik tüketi..
Kayıp Kaçak Oranı 5,97'ye düştüÇamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, şirketin ..
Teksan Jeneratör, jeneratör Middle East Electricity Fuarında!Dubai, 14-16 Şubat 2017 tarihlerinde düzenlenen Middle East Electricity Fuarı il..
TOBB Türkiye Enerji Meclisi 2016 Yılını DeğerlendirdiTOBB Türkiye Enerji Meclisi, 2016 yılında elektrik piyasasında yaşanan gelişmele..
Schneider Electric, Galaxy VX Güç Koruma Çözümünü Geliştirdi!Schneider Electric, büyük ölçekli veri merkezlerine daha fazla gücü daha az ener..
İZSİAD 2016 Kente ve Bölgeye Katkı Ödülleri sahiplerini bulduVestel, İZDEMİR Enerji, Tire Süt ve Heykeltıraş Atalayman ödüllendirildi.
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ İLE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜBalıkesir Üniversitesi Rektörlüğü ile Elektrik Mühendisleri Odası arasında “Tekn..
Yozgat elektrik altyapısı yenilenecekYozgat kırsalında elektrik altyapısı yenilenecek
BOTAŞ gazı kesti, elektrik kesintileri artarak devam edecekBOTAŞ, dünden itibaren doğalgaz santrallarına verdiği gazın yüzde 50’sini kesti...
Elektrik dağıtımı büyük yabancı grupların takibindeSerbest tüketici limitinin düşmesi, devlet tarafından garantili kar marjı ve gen..
ARAS EDAŞ GENEL MÜDÜRÜ FİKRET AKBAŞ YILIN CEO'SU SEÇİLDİAras Elektrik Genel Müdürü Fikret Akbaş, Erzincan Muhtarlar Derneği tarafından y..
Elektrik şirketini değiştiren vatandaşa büyük engel‘Elektrik şirketini değiştirenin işlemleri ağırdan alınıyor’
 Elektrik dağıtım şirketi CLK'dan ''Esnek Fatura'' uygulamasıBursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova'nın elektrik dağıtım şirketi olan CLK Ulud..
82 lira üzeri elektrik faturası ödeyenler dikkat!EPDK elektrikte serbest tüketici limitini 2017 yılı için 3 bin 600 kWh'tan 2 bin..
BEDAŞ'ta görev değişimi!Nisan 2015'ten bu yana BEDAŞ'ta genel müdür olarak görev yapan Mehmet İslamoğlu,..
Enerji bakanlığı elektrik kesintilerine savaş açtıEnerji Bakanlığı, elektrik kesintilerinin minimuma indirilmesi için tüm ekipleri..
Serbest elektrik tüketici için promosyon yarışına girdilerEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nca serbest elektrik tüketicisi olma sınırının ..
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Aydınlatma Tasarımcılarına 3 Büyük Ödül…Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nin de aydınlatma tasarımını yapan ZEVE Aydınlatma Ta..
Schneider Electric, Elektronik Cihazlarınızı Güvende Tutuyor!Schneider Electric Parafudurlar ve Akım Korumalı Prizler Kötü Hava Şartlarında b..
Siemens Enerji Biriminde 2 Farklı AtamaOcak ayı itibariyle Siemens A.Ş İcra Kurulu Üyesi, Enerji Üretimi Servisleri Ülk..
 Mardin'de DEDAŞ arızayı kasti olarak gidermiyor iddiasıMardin’de elektrik panolarının onarılmadığı iddiasında bulunan köylüler arızalar..
SANTRALLERE TEKNİK ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİGenel Müdürümüz Nevzat ŞATIROĞLU, Gn. Md. Yrd. Murat Zekeriya AYDIN, Maden Sahal..
İAÜ ENERJİ VERİMLİLİĞİ FORUMU’NUN YILDIZIİstanbul Aydın Üniversitesi, bu yıl 8’incisi düzenlenen Enerji Verimliliği Forum..
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
  Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
 • Burdur Kuzköy S.S. Sulama Kooperatifi Projesi
  Burdur Kuzköy S.S. Sulama Kooperatifi Projesi
 • Antalya Serik - Bireysel Villa GES Projesi
  Antalya Serik - Bireysel Villa GES Projesi
 • Türk Doçentin Muhteşem Buluşu
  Türk Doçentin Muhteşem Buluşu
 • Doğalgaz Olmasaydı Neler Yaşanırdı ?
  Doğalgaz Olmasaydı Neler Yaşanırdı ?
 • Doğalgazı En Verimli Nasıl Kullanırız.
  Doğalgazı En Verimli Nasıl Kullanırız.
 1. Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
 2. Burdur Kuzköy S.S. Sulama Kooperatifi Projesi
 3. Antalya Serik - Bireysel Villa GES Projesi
 4. Türk Doçentin Muhteşem Buluşu
 5. Doğalgaz Olmasaydı Neler Yaşanırdı ?
 6. Doğalgazı En Verimli Nasıl Kullanırız.
VİDEO GALERİ

ELEKTRİK HABERLERİ

YUKARI