Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
Schneider Electric, yedinci kez dünyanın en etik şirketlerinden biri seçildiSchneider Electric, uluslararası çapta etik çalışmaları değerlendirme kurumu Eth..
CK Boğaziçi Elektrik, İklim Değişikliğine Dikkat ÇekiyorEnerji sektöründe Türkiye’nin en yaygın perakende ağına sahip olan CK Boğaziçi E..
Enerjisa Geleceğe HazırlanıyorTürkiye’de 9 milyon müşterisine hizmet veren elektrik sektörünün öncü ve lider k..
40 dönümlük alanda elektrik üreteceklerBayramiç’te güneş enerjisi ile elektrik üretilecek
Japonlar’dan, Türk Asansör Firmalarına Fabrika Kurma TeklifiCNR EXPO’da, 25 Mart tarihine kadar devam edecek Avrasya Asansör Fuarı ile ilgil..
FEDAŞ Bingöl'de Elektrik Kesinti UyarısıFEDAŞ, Bingöl’de bazı noktalarda elektrik kesintilerinin yaşanacağını bildirdi...
AEDAŞ verilerine göre elektrik tüketimi 9 Ağustosta tavan yaptıElektrik tüketimi 9 Ağustos'ta tavan yaptı
Huzur Evine Enerji Dolu ZiyaretADM Elektrik Dağıtım; Aydın, Denizli ve Muğla illerine sağladığı elektrik dağıtı..
 Schneider Electric, Yıllık Değerlendirme Toplantısını Gerçekleştirdichneider Electric, sertifikalı eğitimlerle global çaptaki uzmanlığını paylaştığı..
BEDAŞ'tan İklim Değişikliğine Destekİstanbul Avrupa Yakası’nda 4,8 milyon aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren Boğ..
 Çanakkale denizaltı kablo projesinin ay sonu devreye alınıyorİstanbul’a elektrik ulaştıran Çanakkale denizaltı kablo projesinin ikinci etabı ..
İstanbul bazı ilçelerinde elektrik kesintisiİstanbul'un 11 ilçesinde elektrik kesintisi
Konya Meram ilçesinde,ilçesindeki bazı bölgelere, elektrik kesitisiMeram ilçesindeki bazı bölgelere, 24-26 Mart'ta yapılacak bakım çalışmaları nede..
İstanbul Avrupa Yakası'nde elektrik kesintisiİstanbul Avrupa Yakası'ndaki 11 ilçenin bazı bölgelerinde 29 Mart’ta elektrik ke..
Schneider Electric, yedinci kez dünyanın en etik şirketlerinden biri seçildiSchneider Electric, uluslararası çapta etik çalışmaları değerlendirme kurumu Eth..
ELDER'in Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Serhat ÇeçenELDER 8. Olağan Genel Kurulu’nda IC İÇTAŞ Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Ç..
Yeraltına alınan hattan evine kaçak elektrik çektiYeraltına alınan hattan evine kaçak elektrik çektiSİİRT'in Kurtalan İlçesi'nde k..
Dev Tesiste, Katı Atıklar Elektrik Enerjisine DönüştürülecekKatı atık tesisinde elektrik üretilecek.
Elektrikte tüketici bilinçlendikce, faturalarda fiyat avantajı sağlıyor.Tecde Group bünyesinde faaliyet gösteren ve Türkiye’de aktif olarak hizmet veren..
CK Boğaziçi Elektrik, İklim Değişikliğine Dikkat ÇekiyorEnerji sektöründe Türkiye’nin en yaygın perakende ağına sahip olan CK Boğaziçi E..
Elektrik piyasasında küresel işlem değeri 192,3 milyar $ olduEY’nin Enerji Sektörü İşlem ve Trendleri: 2016 Değerlendirmesi ve 2017 Görünümü ..
ELDER Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir'in 8. Genel Kurul Konuşma MetniELDER Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir'in 8. Genel Kurul Açılış Konuşma Metn..
Schneider Electric, The Loyalty Magazine Ödülleri’nde Finalist OlduSchneider Electric elektrikçiler, perakende satış noktaları ve bayiler için geli..
2017'de en fazla tasarruf eden 10 aileye ÇEDAŞ'tan bedava elektrik!Enerjinin verimli kullanılması konusunda farkındalık yaratmayı hedefleyen ÇEDAŞ,..
Schneider Electric, Endüstri 4.0 Çözümlerini Paylaştı!Schneider Electric, PacDrive P4 Delta robotu ile katıldığı Win Eurasia Metal İşl..
AKEDAŞ ELEKTRİK İŞ DÜNYASINA ÖRNEK TEŞKİL EDİYORElektrik perakende satış sektöründe birçok yeniliklere imza atan AKEDAŞ Elektrik..
AYEDAŞ, Bakım - Onarım ve Yatırım çalışmalarını sürdürdüAYEDAŞ, İstanbul Anadolu Yakası’nda kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmet..
Mühendislik öğrencilerinin ‘Anadolu’su, elektrikli araçlara örnek olacakUludağ Üniversitesi’nde mühendislik eğitimi alan öğrenciler tarafından tasarlana..
DEDAŞ tarafında boş eve kaçak elektrik cezası kestilerDiyarbakır’ın Çınar ilçesinde 4 aydır kapalı olan eve, DEDAŞ tarafından kaçak el..
 GE, 2020 yılına kadar 20.000 kadını teknik rollere getirecekGeneral Electric (GE), 2020 yılına kadar 20 bin kadının GE’deki STEM (Bilim, Tek..
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
  SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
 • İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
  İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
 • İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
   İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
 • Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
  Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
 • İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
  İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 • Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
  Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
 1. SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
 2. İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
 3. İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
 4. Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
 5. İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 6. Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
VİDEO GALERİ

ELEKTRİK HABERLERİ

YUKARI